header stars
Szukaj | Mapa strony | Kontakt
 

PLIKI COOKIES

Aktualnosci

Nabór projektów systemowych dotyczących modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych

2014-05-26 07:18

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że w dniu 29 maja 2014 r. (czwartek), o godz. 10:00, w siedzibie WUP Kraków, Plac na Stawach 1, 30-107 Kraków (sala 306) odbędzie się spotkanie informacyjne na temat planowanego kolejnego naboru projektów systemowych dotyczących modernizacji oddziałów przedszkolnych zlokalizowanych przy szkołach podstawowych.


Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia finansowe i merytoryczne dotyczące przygotowywania projektów w odpowiedzi na nabór o numerze POKL/9.1.1/III/14.

Podmioty uprawnione do złożenia wniosku, a zainteresowane udziałem w spotkaniu  prosimy o zgłoszenia mailowe na adres ijas@wup-krakow.pl do 26 maja 2014 r. (poniedziałek) do końca dnia. W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę instytucji, którą reprezentuje oraz telefon kontaktowy. 

Uprawnionych do złożenia wniosku projektodawców, przed przybyciem na spotkanie informacyjne, zachęcamy do zapoznania się z dokumentem  „Zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL”.

Limit miejsc ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Zgłoś błąd na stronie: admin

designed and developed by fhupeszko