header stars
Szukaj | Mapa strony | Kontakt
 

PLIKI COOKIES

Aktualnosci

Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich

2015-03-10 12:10

Baner reklamujący Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich

 

Biorą udział w Festiwalu Wstęp Wolny Funduszy Europejskich


35 instytucji z 14 małopolskich miast i miejscowości otwiera swoje wnętrza dla mieszkańców regionu w dniach 20-22 marca br. To wielkie święto kultury, co potwierdza kolejna, bo już trzecia edycja Festiwalu.


Otwierają się za darmo dla Małopolan


Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Szymbark, Chrzanów, Inwałd, Wadowice, Dąbrowa Tarnowska, Zubrzyca Górna i Zakopane. W tych miejscowościach z bezpłatną ofertą na mieszkańców czekają m.in. muzea, teatry, opera, filharmonia, centra kultury, biblioteki, kopalnie soli, Park Miniatur, Centrum Kongresowe i wiele innych instytucji.

Propozycje spędzania wolnego czasu w pierwszy wiosenny weekend można sprawdzić na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl

  •   Znajdziesz tam listę obiektów, które biorą udział w Festiwalu.
  •   Przeczytasz o atrakcjach, jakie dla Ciebie przygotowali.
  •  Weźmiesz udział w konkursie z kulturalnymi nagrodami.

 

Mają atrakcyjną ofertę dla wszystkich


Zwiedzanie muzeów i teatrów z przewodnikiem, zajęcia kreatywne i edukacyjne, twórcze warsztaty, wernisaże wystaw, lekcje muzealne, a do wygrania mnóstwo biletów na wydarzenia kulturalne – z tych i wielu innych atrakcji będzie można skorzystać podczas Festiwalu Wstęp Wolny.

Uwaga: konkurs!

Wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytania, które znajdują się na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl, w zakładce „Konkurs” i wysłać je poprzez formularz elektroniczny. Na stronie www dostępne są także zasady i regulamin udziału w zabawie.

Cała oferta w dniach 20-22 marca jest całkowicie darmowa! Jednak w niektórych wydarzeniach będzie można wziąć udział tylko po uprzedniej rejestracji.

Projekt współfinansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Wróć

Zgłoś błąd na stronie: admin

designed and developed by fhupeszko